Co jsou medové pastilky Manuka Doctor?

Pastilky jsou fantastickým způsobem, jak dodat přírodní Manukový med, když máte bolest v krku nebo kašel. Tradiční medové pastilky nebo sladkosti do krku existují již mnoho let, aby pomohly tišit bolest v krku nebo kašel.

Hlavní rozdíl mezi pastilkami, které můžete koupit v supermarketech nebo lékárnách, a těmi od Manuka Doctor je ten, že v našich produktech používáme pouze pravý Manukový med.

K čemu mi budou pastilky Manuka?

Public Health England doporučuje lidem, aby se při prvních známkách kašle obrátili na použití medu [1], přičemž pastilky Manuka Doctor jsou užitečným způsobem, jak doručit med Manuka tam, kde ho potřebujete, když jste venku.

Zatímco vědecká studie z roku 2004 ukázala, že žvýkání nebo cucání sladkostí s medem Manuka pomohlo zlepšit zdraví ústní dutiny snížením plaku a krvácení dásní. Vědci naznačují, že „může existovat potenciální terapeutická role medových cukrovinek Manuka při léčbě zánětu dásní a periodontálního onemocnění“. [2]

Reference:

1: https://www.nice.org.uk/news/article/antibiotics-should-not-be-issued-as-first-line-of-treatment-for-a-cough-says-nice-and- phe

2: https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/15125017/

 

Manukové pastilky můžete zakoupit na: https://www.biolekarna.cz/manuka-doctor-manukove-pastilky-manuka-med-lemon/