Ogaenics

Německá značka Ogaenics: Holistické doplňky stravy pro krásu žen

Historie za wellnessovými a krásovými doplňky stravy Ogaenics:

Před pár lety se Suse Leifer a Claudia Seehusen, zakladatelky Ogaenics, potýkaly s různými zdravotními problémy. Bylo jim doporučeno užívat silně koncentrované potravní doplňky - ale ty byly vyráběny synteticky a obsahovaly některé sporné chemické složky a přísady. Cítily, že nemohou jíst zdravě a organicky a zároveň brát syntetické doplňky ze plastových lahví. Navíc obě ženy cítily nutkání najít ten perfektní doplněk stravy: přírodní, účinný a zapadající do moderního, ženského životního stylu.

Výživové trenérky vytvořily své vlastní doplňky stravy pro krásu

Při hledání přírodních organických doplňků stravy, které nebyly toxické nebo kontaminované, nenašly Suse a Claudia téměř nic, co by splňovalo jejich vysoké standardy. Pevně přesvědčeny, že to mohou udělat lépe, v roce 2015 založily vlastní společnost plné odhodlání a vášně. Ogaenics je první přírodní a udržitelná značka doplňků stravy pro životní styl s vědecky prokázanými účinky, která následuje filosofii "čisté krásy".

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem
oe body
BIO Vegan
1 180 Kč

✔ rostlinný zinek a vitamin C z guavy a amly✔ s matcha a maitake✔ přispívá k normální funkci imunitního systému✔ 60 kapslí = 60 dní✔ 100% organický a veganský

Kód: 1722
oe energy
Tip BIO Vegan
1 580 Kč

✔ Rostlinný vitamin B12✔ Nutnost pro vegetariány, vegany✔ V případě únavy✔ 60 kapslí = 60 dní✔ 100% organický a veganský

Kód: 1725
anti wrinkle
BIO
1 960 Kč

BIO komplex proti vráskám pro ženy s fytoceramidy a skvalenem od novátorské německé firmy. Určeno pro ženy od 30 let. 100% přírodní složení bez přísad. Veganské kapsle.

Kód: 1024

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem