Zelené superpotraviny proti překyselení organismu

Superzelené neboli zelené superpotraviny jsou bohaté na různé živiny, které nám dodávají vitalitu a energii a zároveň stimulují přirozenou detoxikaci našeho těla. Mají zásadotvorný účinek, což je prospěšné ve světě, kde mnoho potravin ve skutečnosti působí překyselujícím dojmem. Vše, co potřebujete vědět o superzelenině, si přečtěte zde.


Co jsou superzelené rostliny?

Super greeny jsou doplňky stravy složené z různých zelených rostlin a řas. Jsou plné různých složek, včetně chlorelly, spiruliny, pšeničné trávy, ječné trávy a další zelené listové zeleniny. Cílem superzelenin je poskytnout koncentrovaný zdroj vitamínů, minerálů a antioxidantů v jedné vhodné dávce. Kombinací různých potravin nabízí superzelené produkty různé zdravotní výhody.


Co znamená překyselení?

Acidóza označuje situaci, kdy v těle dochází ke zvýšené kyselosti. K tomuto překyselení může přispívat několik faktorů, jako je strava, alkohol, kouření a stres. Lidské tělo se snaží udržovat stálou acidobazickou rovnováhu, ale každodenní vystavení četným kyselým odpadním produktům může vést k ukládání zbytků kyselin v kostech, kloubech a tkáních. Zvyšující se úroveň překyselení může být spojena s různými příznaky, včetně kožních problémů, bolesti kloubů, vypadávání vlasů a zvýšené náchylnosti k infekcím. V závažných případech může extrémní překyselení vést k vysokému krevnímu tlaku, tvorbě ledvinových kamenů a zvýšené hladině cholesterolu.

Jak může superzelená zelenina podpořit zdraví?

Superzelené rostliny jsou cenné, protože obsahují směs různých živin. Díky tomu jsou tyto doplňky stravy silným zdrojem, který poskytuje různé základní živiny, jež vaše tělo potřebuje, a podporuje odkyselení.
Vitamíny

Díky přidání různých druhů ovoce a zeleniny obsahují superzeleninové doplňky několik vitaminů, například vitamin A, vitamin B12, vitamin B11 a vitamin C. Vitamin A přispívá k normálnímu fungování imunitního systému. Vitamin B12 prospívá normálnímu metabolismu, který vytváří energii. Vitamin B11 neboli foláty přispívají k tvorbě červených a bílých krvinek a vitamin C podporuje kosti.

Mattisson AlkaGreens

Mattisson AlkaGreens je jedinečná kombinace různých živin, která je k dispozici v kapslích i v prášku. Tyto produkty jsou navrženy tak, aby podporovaly různé procesy v těle, se specifickým zaměřením na proces odkyselování. Díky všestranné směsi a pečlivě vybraným složkám pomáhá AlkaGreens udržovat zdravou rovnováhu kyselin. Vyvážená kyselost podporuje zdravé tělesné buňky a tkáně a poskytuje ochranu před volnými radikály.

AlkaGreens patří mezi superzelené. Tyto doplňky stravy se zaměřují na podporu zásadité rovnováhy v těle přidáním živin, jako je zelená listová zelenina, trávy a řasy. Tyto přírodní složky jsou považovány za zásadité a doplňky jsou hodnoceny na stupnici pH, která měří kyselost nebo zásaditost. S hodnocením pH 7 jako neutrální, pod 7 jako kyselé a nad 7 jako zásadité mohou AlkaGreens cenně přispět k dennímu příjmu základních živin a zároveň udržovat přirozenou rovnováhu pH v těle.

Mattisson's AlkaGreens obsahují 45 přírodních, veganských a převážně organických složek. Směs absolutně obsahuje například zárodky Alkagreens s chlorofylem, ovoce a zeleninu bohaté na vlákninu VitaVeggieTM, komplex bobulí ORAC VitaberryTM, byliny, enzymy a prebiotickou vlákninu.

Každá varianta AlkaGreens obsahuje další přísady zaměřené na specifické tělesné funkce. Vyberte si z nabídky AlkaGreens Probiotika, AlkaGreens Kolagen, AlkaGreens Protein, nebo objevte naše zcela ekologické AlkaGreens. Každá odrůda je navržena tak, aby jedinečným způsobem přispívala k různým aspektům zdraví.

 

Doporučené produkty: